Akce

Ve studiu pro vás máme „pravidelné akce“, např. tyto:

- bubnování v kruhu (liché čtvrtky)
- zvukové lázně
- gongové lázně s meditací
- meditace všímavosti

- kraniosakrální terapie nebo aromaterapeutické masáže
- ženské kruhy
- mužské kruhy
- taneční večery (Biodanza, Ecstatic dance journey)

16. - 25.4.

RETREAT NA MADEIŘE - POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA

https://yourplace.cz/

Liché čtvrtky 10:00 až 17:00

Den péče s Radkou

Milí příznivci péče o tělo a Duši, přijměte mé pozvání ke „Dni péče s Radkou“ 🌿🙂🌹
Zvolit si můžete aromaterapeutickou masáž „Zimní rituál“, nebo Kraniosakrální terapii, nebo Marma ošetření obličeje a hlavy 🌿🤲🌹
„Zimní rituál“ je kombinací aromaterapeutické masáže a teplých lávových kamenů. Lávové kameny dokonale prohřejí zatuhlé svalstvo
a navodí příjemný pocit psychické úlevy.
Olej z limetkové kůry, jalovce a zázvoru vás zahalí do zimní atmosféry, prohřeje a podpoří energii ledvin, které jsou v tomto období nejcitlivějším orgánem v těle.
Lahodný zimní čaj pak celou masáž vhodně doplní, dodá tělu potřebné tekutiny a odvede škodlivé látky. ☕🌹🙂🔥🙌
Tvá investice do sebe:
60min… Kč 990,-
90min… Kč 1.290,-
Kraniosakrální terapie (Dech života) v překladu znamená lebko-křížová terapie a je jemnou a příjemnou terapeutickou metodou, která využívá a podporuje přirozené léčivé mechanismy lidského organismu.
Při jemné energetické masáži startuje samoozdravný proces, který výrazně pomáhá při většině potíží, kterými lidé v dnešní době mohou trpět. Lidské tělo je zde bráno jako celek, pracuje s jeho zdravým, přirozeným fungováním, a to z ní činí mocný nástroj, jenž blahodárně působí i v případech, kdy jiné postupy selhávají. Působí na oblast mozku a míchy a má tak velký vliv na řadu tělesných funkcí.
Vychází z poznání, že každému fyzickému projevu nemoci předchází dlouhodobá disharmonie na jemnohmotné úrovni. Mezi pánví a lebkou existuje významná souvislost, která se projevuje v páteřním kanálu. Ten tvoří spojení mezi kostí křížovou a lebkou, kde pulzuje mozkomíšní mok, který omývá, vyživuje, detoxikuje a chrání jako tekutina náš mozek a míchu a je kraniosakrálním systémem pumpován frekvencí 6 – 12x za minutu. Jemná vibrace, která přitom vzniká, se šíří do celého těla. Kraniosakrální terapie využívá vzájemné propojenosti jednotlivých částí těla s orgány, energetickými centry, emocemi, mentální i duchovní rovinou. Jejich vzájemným ovlivňováním touto velmi jemnou technikou dotykového působení na člověka se tak spouští podvědomé samoléčicí procesy v lidském těle. Kraniosakrální terapie má silný relaxační a meditativní efekt a je velmi vhodná jako součást procesu osobního a duchovního růstu a pro pocit pohody a štěstí.
Terapie trvá 1-1,5 hodiny.
Tvá investice od sebe: 1.190,- Kč.
Marma ošetření obličeje a hlavy
Energeticko relaxační ošetření marmových bodů obličeje a hlavy, jehož cílem je uvolnit napětí v obličeji, zbavit klienta únavy, stresu, depresí a dodat mu potřebnou energii. Marma obličeje navozuje rovnováhu a harmonizuje organismus, odstraňuje neklid mysli, navozuje pocit hlubokého uvolnění, zlepšuje zrak a sluch, rozšiřuje vnímání, citlivost a intuici. Výsledky jsou viditelné, u ošetřovaného dochází k uvolnění rysů a „zkrásnění“.🙂
Marma terapie trvá v průměru 50-60min.
Tvá investice do sebe: Kč 890,-
Radka 🌿
www.terapieprodusi.cz
mob: +420 777 331 030

liché čtvrtky od 18:30

Bubnování v kruhu s Kateřinou Ferlesovou

Pro radost ze společného rytmu. Pro radost ze života.

Bubnování na africké i jiné bubny a všelijaké perkuse, skupinový zážitek, relax, uzemnění, hravost …
Bubnujete a nemáte s kým? Nebo jste si to vždy chtěli vyzkoušet? Přijďte.
RUCHY V RYTMU spojují bubeníky všech úrovní.
Studio MarLen Čelákovice
Stankovského 1643, 250 88
www.prestelodosrdce.cz.

Vždy čtvrtek od 18:30:
4. a 18. ledna
1., 15. a 29. února
14. a 28. března
11. a 25. dubna
9. a 23. května
6. a 20. června
90 min. | 250 Kč
+ půjčení bubnu | +50 Kč
Přihlaste se, prosím, předem. Děkuji.
Jakékoli další otázky ráda zodpovím: 724 105 196

pátek 13.2.2024

PÁTEČNÍ PÉČE OD SHUHRATA SHAKIROVA

– každý pátek je možnost nechat opečovat své tělo kombinací tradiční thajské masáže, japonské masáže Yumeiho a jógové masáže. Tělo se uvolní od bloků, stagnací, zlepší se pohyblivost kloubů, uvolní se svaly i psychika. Ošetření probíhá na zemi na masážní podložce, v oblečení.

60 minut … 1300 Kč
90 minut … 1700 Kč.

Objednávky přes Lenku: 606 140 816.

Koná se při min. počtu 3 klientů, max. počet je 5 terapií. Časové rozpětí pro terapie/masáže: 10.00 – 22.00 hod.

ČTVRTEK 22.2.2024 od 14:00

VOŇAVÉ SETKÁNÍ s esenciálními oleji s Ivanou Hadašovou a Lenkou Antropius

zveme ženy i muže na setkání, ve kterém vás vezmeme do světa vůní, do světa esenciálních olejů, tedy výtažků z rostlin a stromů. Tím, že jsou to přírodní komponenty, reaguje na ně naše tělo, které je také součástí přírody, velmi rychle a přirozeně. Ukážeme si, jak jemný a rychlý účinek esenciální oleje mají, jak je používat pro podporu svého zdraví, při vaření, úklidu domácnosti.

Deset esenciálních olejů si dokáže poradit s většinou běžných zdravotních potíží a nemocí (teplota nebo horečka, zažívání, bolesti hlavy, zad, břicha…, popáleniny, problémy s kůží, pomoc při poštípání hmyzem, výtoky, kašel, rýma, pořezání a jiná poranění atd.).

Příspěvek na setkání je dobrovolný, bude ke koupi také Voňavý pomocník – brožurka s přehledem olejů, jejich účinky a způsoby použití.

Také jsou zde sepsány příznaky a nemoci a jaké oleje použít (cena 50 Kč).

ČTVRTEK 22.2.2024 16:00 až 21:00

ODPOLEDNE PRO ŽENY A MUŽE - čas pro tebe, tvé tělo i duši

Plánujeme pokračovat v podobném konceptu každých 14 dní.

16-18 … individuální nebo skupinové terapie/masáže s Janem Tejchmanem. Individuálka 1000 Kč/hod, skupinovka 400 Kč/os/hod.

18-19 … Systema – ruské bojové umění, pro ženy, muže, dospívající mládež. Je to komunikace mezi 2 lidmi, párová práce.

19-20 … Flankýrovka – prastarý způsob ovládání dvou šavlí. Koordinace levé a pravé strany těla i mozku. Uvolnění centrální nervové soustavy. Začíná se měkkými nástroji (šaška, nagajka). Pro muže, ženy, dospívající mládež.

Na aktivity výše rezervace u Honzy: 737 2262 704. Vstup: 250 Kč, s permanentkou 200 Kč, k objednání u Honzy.

20-21 … Tance KADRIĽ – spojení muže a ženy v tanci je magické. Muž se v tanci učí pochopit, co žena potřebuje, učí se zodpovědnosti. Žena se v tanci učí důvěřovat životu. Důvěru získává prostřednictvím muže, který ji vede. Pro páry i jednotlivce. Lenka s Honzou vás s radostí provedou těmito tanci. Rezervace: Lenka 606 140 816. Vstup: 250 Kč/os, 400 Kč pár.

pátek 23.2.2024 od 18:30

večerní ŽENSKÝ KRUH s Petrou Frenzelovou a Lenkou Antropius

– první kruh roku 2024.

Naladíme se spolu na nové energie, uvolníme se prostřednictvím kakaa, tance a theta healingu.

Přihlášení: www.petrafrenz.cz. Cena 550 Kč.

Začínáme v 18.30 hod.

neděle 25.2.2024

HRY PRO CELOU RODINU

dle konceptu Empower the child

– hry mají obrovský přesah a v dětech (i v našich vnitřních dětech) podněcují radost ze života, zdravé sebevědomí, spolupráci, smysl pro rytmus, fantazii, schopnost jít si za svým, svou cestou, svým tempem. 

Při hrách se mění a rozvíjejí nejen děti, ale i rodiče a všichni účastníci. Menším dětem stačí, pokud se dívají, občas se přidají.  „Pouhé“ nasávání atmosféry způsobuje velké posuny. 

Účast na hrách je dobrovolná, děti samy rozhodnou, zda se chtějí zapojit či ne. Učí se brát zodpovědnost za sebe a svůj život, rozhodovat o sobě samy.

Rezervace místa: hry@empowerthechild.cz.

Vstupné: 250 Kč za hrající si osobu, děti do 3 let zdarma nebo dobrovolný příspěvek.

Hala Bios vedle ZŠ Kamenka, 14-16 hod.

ÚTERÝ 27.2.2024 od 10:15

TANEČNÍ DOPOLEDNE PRO SENIORKY s Lenkou Antropius

Tanec se pro některé seniorky stal nedílnou součástí života. Je to den, na který se těší. Taneční dopoledne se stalo pravidelnou dávkou radosti, lehkosti, vyladění se do ženskosti a důvěry v život.
Milá ženo, dopřej si čas pro sebe, pro své tělo, které chce tančit. Nech promluvit svou vnitřní tanečnici, projev svou jedinečnost, svobodu ducha. Vyjádři se skrze tanec v bezpečném kruhu žen, užij si tanec a společný čas. Tanec povznáší na těle i na duchu. Přináší velkou úlevu a vlévá radost že života do žil.
Na sebe si vezmi pohodlné oblečení, šaty nebo sukni (ale není podmínkou), něco, v čem si budeš cítit dobře, můžeš se „načančat“, pokud budeš mít chuť.
Příspěvek na mou energii vloženou do přípravy a vedení lekce je dobrovolný, můžeš si přijít zatančit i zdarma.
Přijď pravidelně nebo občas, dopřej si pohyb, který je pro ženu přirozený. Pokud umíš chodit, umíš i tančit. Tanec je blahodárný, uvolňující, nabíjející.
V únoru 2024 se uvidíme v úterý 13. a 27. od 10.15.
V březnu jen jednou – v úterý 26.3.
Více info a přihlašování: Lenka Antropius (Skalická) 606 140 816.

7.3.2024 od 18.30

LÉČIVÁ SÍLA ZVUKŮ - Zvuková lázeň

LÉČIVÁ SÍLA ZVUKŮ
- Zvuková lázeň

O blahodárném účinku frekvencí a rezonance věděly už mudrci dávných kultur. Různé harmonizační nástroje užívaly ku prospěchu těla i ducha. Přírodní frekvence přitahovaly pozornost velikánů všech dob, např. Pythagoras, Leonardo da Vinci, či Nikola Tesla se zabývali hudbou sfér a posvátnou geometrií spojenou s léčivou silou zvuků.
Hudební nástroje se svými zvuky, frekvencemi a účinky mě přitahují celý život. Nyní mám možnost se podělit nejen o své vědomosti, ale zejména o dar s těmito zvuky pracovat. Sestavila jsem unikátní řadu jedenácti křišťálových mís na základě přírodního ladění, jejichž frekvence dají tělu úlevu od stresu a napětí, probouzejí životní sílu a radost a pomáhají člověku udržovat si svou rovnováhu.
Hru na křišťálové mísy a další harmonizační nástroje (různé druhy zvonkoher, Vlnkohru 144 Wavez, ocean drums, indiánskou flétnu ad.) propojuji s intuitivním zpěvem.
Mé zvukové lázně jsou místem a časem pro odpočinek, uvolnění, meditaci i nabití energie, otevírají cestu do vlastního nitra – cestu od srdce – do srdce.
Během lázně můžete zaujmout jakoukoli vám pohodlnou polohu. Většina lidí leží. ;o) Proto se hodí podložka, deka, polštář, apod. V prostoru jsou tyto pomůcky k půjčení, nebo si můžete přinést své vlastní oblíbené.
 
Z kapacitních důvodů se, prosím, pro účast přihlaste předem.
90 min. | 350 Kč
25. ledna | 7. března | 18. dubna | 30. května
vždy čtvrtek od 18:30
Studio MarLen Čelákovice, Stankovského 1643
!!! Rezervujte si místo předem na tel.: 724 105 196.
Kateřina Ferlesová
www.fb.com/inconjuncte

pátek 22.3.2024 od 18:30

GONGOVÁ LÁZEŇ S MEDITACÍ s Michaelou "Mirakl" z Your place

Tóny gongu rozezvučí tvoje nitro, naladí tě na tvou frekvenci, vyladí tě.

Vede Mirakl (Míša Čapková), inspirativní žena žijící v přítomností, v přítomném okamžiku.

Pojďme se s ní do tohoto magického místa ponořit. 1,5 hodiny, 390 Kč.

Registrace: michaela@yourplace.cz.

7.-9.6.2024

SEMINÁŘ EPIGENETICKÉ MODELY

EPIGENETICKÉ MODELY – okénko do tajemství života
Nahlédneme do fází vývoje dítěte, člověka – co se v kterém období děje v těle i mysli, co dítě potřebuje, jak se to může projevovat.
Teorii doplníme i praxí a pohybem – budeme hrát hry, zatančíme si.
Hry podle konceptu Empower the child jsou šité na míru vývojovým etapám v našem životě, rozvíjejí naše přirozené schopnosti, uvolňují napětí, rozvíjejí odvahu, otevřenost, odhodlání.
V tancích budeme vnímat a rozvíjet propojení mezi mužem a ženou, schopnost plout na vlně života, vnímat jeho rytmus, vést (muži) a nechat se vést (ženy).
Více info bude následovat, sleduj www.empowerthechild.cz a/nebo diskuzi u této události.
Začínáme v pátek večer první přednáškou, seminář uzavřeme v neděli po obědě společným kruhem.
Seminář se uskuteční ve Studiu MarLen v Čelákovicích, Stankovského 1643 (pohodlně dostupné vlakem z Prahy-Masarykova nádraží, cca 35 minut cesty). Přespání ve studiu možné na karimatkách, ve spacáku.

11.-17.8.2024

VÍTÁLNÍ ŽENY NA SYCHROVĚ

Více info a přihlášení zde:

https://radostmost.cz/pro-zeny/letni-tyden-2024/