Akce

Ve studiu pro vás máme „pravidelné akce“, např. tyto:

- bubnování v kruhu (sudé čtvrtky)
- zvukové lázně
- gongové lázně s meditací
- meditace všímavosti

- kraniosakrální terapie nebo aromaterapeutické masáže
- ženské kruhy
- mužské kruhy
- taneční večery (Biodanza, Ecstatic dance journey)

čtvrtek - sudé týdny

KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE s Radkou

KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE
s Radkou - sudé čtvrtky

Nadechněte se zpět do života – Kraniosakrální terapie s Radkou Jirouškovou

Kraniosakrální terapie (Dech života) v překladu znamená lebko-křížová terapie a je jemnou a příjemnou terapeutickou metodou, která využívá a podporuje přirozené léčivé mechanismy lidského organismu. Při jemné energetické masáži startuje samoozdravný proces, který výrazně pomáhá při většině potíží, kterými lidé v dnešní době mohou trpět. Lidské tělo je zde bráno jako celek, pracuje s jeho zdravým, přirozeným fungováním, a to z ní činí mocný nástroj, jenž blahodárně působí i v případech, kdy jiné postupy selhávají. 

Působí na oblast mozku a míchy a má tak velký vliv na řadu tělesných funkcí. Vychází z poznání, že každému fyzickému projevu nemoci předchází dlouhodobá disharmonie na jemnohmotné úrovni. Mezi pánví a lebkou existuje významná souvislost, která se projevuje v páteřním kanálu. Ten tvoří spojení mezi kostí křížovou a lebkou, kde pulzuje mozkomíšní mok, který omývá, vyživuje, detoxikuje a chrání jako tekutina náš mozek a míchu a je kraniosakrálním systémem pumpován frekvencí 6-12x za minutu. Jemná vibrace, která přitom vzniká, se šíří do celého těla. Terapie využívá vzájemné propojenosti jednotlivých částí těla s orgány, energetickými centry, emocemi, mentální i duchovní rovinou. Jejich vzájemným ovlivňováním touto velmi jemnou technikou dotykového působení na člověka se tak spouští podvědomé samoléčicí procesy v lidském těle. Terapie má silný relaxační a meditativní efekt a je velmi vhodná jako součást procesu osobního a duchovního růstu a pro pocit pohody a štěstí.

Terapie trvá cca 1,5 hodiny.
Cena 1.190,- Kč.

Orientační časy terapií: 10.00, 11.30, 13.00, 14.30 a 16.00 hod.
Rezervace termínu: 777 331 030.

NEDĚLE 3.12.2023

HRY PRO CELOU RODINU

dle konceptu Empower the child – hry mají obrovský přesah a v dětech (i v našich vnitřních dětech) podněcují radost ze života, zdravé sebevědomí, spolupráci, smysl pro rytmus, fantazii, schopnost jít si za svým, svou cestou, svým tempem. Při hrách se mění a rozvíjejí nejen děti, ale i rodiče a všichni účastníci. Menším dětem stačí, pokud se dívají, občas se přidají.  „Jen“ nasávání atmosféry působí velké posuny.

Účast na hrách je dobrovolná, děti samy rozhodnou, zda se chtějí zapojit či ne. Učí se brát zodpovědnost za sebe a svůj život, rozhodovat o sobě samy.

Rezervace místa: hry@empowerthechild.cz. Vstupné: 200 Kč za hrající si osobu, děti do 3 let zdarma nebo dobrovolný příspěvek.

ČTVRTEK 7.12.2023 a PÁTEK 8.12.2023 od 11.00 do 17:00

TERAPIE SVĚTLEM - FOTOBIOMODULACE s Bohunkou Štěpánovou

FOTOBIOMODULACE – TERAPIE SVĚTLEMSVĚTLEM K CELOSTNÍMU ZDRAVÍ A DLOUHOVĚKOSTI

Červené a blízké infračervené světlo jako nástroj k celkovému zlepšení zdravotního stavu a psychické pohody, k podpoře imunity, regenerace a krásy a pro prevenci nemocí. Od Hippokrata, přes NASA, MarLen až k vám domů.SVĚTLO = ZÁKLADNÍ ŽIVINA PRO TĚLO, MYSL i DUCHASVĚTLO = MOST k zdravému tělu, pokojné mysli a naplněnému duchuSVĚTLO = MOST k vlastnímu krystalickému jádru

Naše tělo je chrámem. Když poznáš, kdo jsi, miluješ a ctíš své tělo, bude Ti sloužit jako manifestace absolutna, prostřednictvím kterého žiješ a pulzuješ. Když se Tvá mysl ztiší, umožní Ti jasně rozlišovat, a když se Tvůj duch ponoří do čistého vědomí, splyne plně se svou podstatou a individualita se rozlije v čistém bytí.

CÍTITE SE ČASTO BEZ ENERGIE, UNAVENÍ, SLABÍ nebo jste NÁCHYLNÍ K ONEMOCNĚNÍ nebo bez výrazného efektu léčíte CHRONICKOU NEMOC?

Můžete trpět „světelným deficitem“. Obvykle podstatnou část dne trávíme v uzavřených prostorech s umělým světlem, které  téměř neobsahuje potřebná barevná spektra pro zdraví a výkonnost našich buněk.  
Zjednodušeně, konkrétní vlnové délky světla nabíjejí a zlepšují funkce našich buněčných bakterií (mitochondrií), které obstarávají dodávku energie (ATP) pro správnou funkci celého těla. Pokud máte ATP málo, cítiíe se unavení a nemocní. Když ho máte dostatek, celkově se cítíte více vitální, zdraví a výkonní. 
Když přirozené světlo chybí, je vhodné jeho nedostatek kompenzovat, např. speciálními světelnými panely.

PŘIJĎTE VYZKOUŠET TERAPII SVĚTLEM S PANELEM NUOVOTHERAPY

JAK FUNGUJE TERAPIE SVĚTLEM?

LED světelná terapie, postavená na základních principech fungování lidského těla, je bezpečná, neinvazivní a vysoce účinná lékařská fotobiomodulace, která řeší základní příčinu bolesti stimulací vlastních léčebných mechanismů těla bez vedlejších účinků nebo sekundárních problémů. Aplikace světla LED na tkáň poskytuje pozoruhodnou alternativu k léčbě tradičními léky na předpis a invazivních operací. Světelná terapie dodává pleti a buňkám bezpečné a koncentrované vlnové délky přirozeného světla, kde je stimulují a snižují oxidační stres, takže je tělo schopno vyrábět více využitelné energie pro vlastní výkon a regenerační funkce.

TERAPEUTICKÉ ÚČINKY s panelem NUOVOTHERAPY

– více životní energie 
- rychlejší metabolismus a regenerace
- redukce zánětů a bolesti
- detoxikace a regulace infekcí
- úleva od ztuhlosti a bolesti kloubů i dolní části zad
- pozitivní účinky na artritidu a osteoporózu
- podpora tvorby kolagenu, silný anti-ageing, léčba akné, ekzémů, psoriázy
- podpora funkce očí
- urychlení hojení ran a rehabilitace po úrazech
- optimalizace poruch spánku a cirkadiálního rytmu
- kladně působí na psychické poruchy a kognitivní funkce
- dlouhověkost.

BUDU NĚCO CÍTIT?Příjemné teplo panelu, váš krevní oběh se aktivuje a můžete zažít pocit tepla, rychlé zvýšení energie nebo pocit euforie.

JAK TERAPIE PROBÍHA?Individuálně nastavíme intenzitu, ideálně bez oblečení, brýle na ochranu očí, dostatek vody před a po terapii. Terapie trvá 15 min a můžete u ní stát nebo sedět.

KONTRAINDIKACE: těhotenství, epilepsie, aktivní rakovinová léze, užívání fotosenzitivních léků.

CENA: 300 Kč

ČTVRTEK 7.12.2023 od 18:00

VOŇAVÉ SETKÁNÍ s esenciálními oleji s Ivanou Hadašovou a Lenkou Skalickou

– zveme ženy i muže na další setkání, ve kterém vás vezmeme do světa vůní, do světa esenciálních olejů, tedy výtažků z rostlin a stromů. Tím, že jsou to přírodní komponenty, reaguje na ně naše tělo, které je také součástí přírody, velmi rychle a přirozeně. Ukážeme si, jak jemný a rychlý účinek esenciální oleje mají, jak je používat pro podporu svého zdraví, při vaření, úklidu domácnosti. Deset esenciálních olejů si dokáže poradit s většinou běžných zdravotních potíží a nemocí (teplota nebo horečka, zažívání, bolesti hlavy, zad, břicha…, popáleniny, problémy s kůží, pomoc při poštípání hmyzem, výtoky, kašel, rýma, pořezání a jiná poranění atd.). Začínáme v 18 hodin, přidat se můžeš i později, studio bude otevřené. Příspěvek na setkání je 50 Kč, bude ke koupi také Voňavý pomocník – brožurka s přehledem olejů, jejich účinky a způsoby použití. Také jsou zde sepsány příznaky a nemoci a jaké oleje použít (cena 50 Kč).

PÁTEK 8.12.2023 od 18.30 do 21.00

večerní ŽENSKÝ KRUH s Petrou Frenzelovou a Lenkou Skalickou

Ženský kruh na téma uvolnění. Cesta a spojení se sebou, v laskavosti, přijetí, jemnosti.
Zvu tě se setkat v KRUHU ŽEN
❤️ s cacaem, kam vložíme naše záměry, společně s cestou našich předků
❤️ Theta healing nás provede energetickou cestou k setkání s našimi potřebami a vizemi
❤️ v pohybu, ve sdílení, ve zdroji
Pojď si užít láskyplný čas, kde každé téma, každá tvoje část je vítaná a s láskou přijímaná.
V bezpečném prostoru o který pečuje naše Lenka ve Studiu Marlen.
Příspěvek na setkání a cacao je 550 Kč.

SOBOTA 10.12.2023 od 10:00 do 14:00

Milé ženy, srdečně vás zveme na ochutnávku prastarého slovanského ženského hormonálního cvičení ČAROVNICE, které cvičily naše předkyně ještě v pohanských dobách a které se znovu vrací mezi vědomé ženy a praktikuje se v mnoha slovanských zemích – a nově i zde, v České republice.
Toto cvičení si můžete vyzkoušet v rámci sdíleného ženského kruhu ve studiu MarLen v Čelákovicích v sobotu 10.12.2023 od 10 do 14 hod.
Čarovnice je ženská hormonální jóga, ale naše prapůvodní, slovanská a s přesahem duchovním – s afirmacemi, symboly a cviky, které si předávaly slovanské vědomé ženy (již v předkřesťanské éře) v rodových liniích.
• tyto cviky jsou určeny pouze ženám, protože ovlivňují ženský hormonální systém
• cvičení vede k budování vztahu k vlastnímu tělu, ale především k vlastnímu ženství na jeho hluboké úrovni
• každý cvik má specifický význam, který umožňuje provádět pozice vědomě, se záměrem, a tím rozšiřuje naše vnímání světa i sebe samých, lze tak nejen formovat a posilovat svoje tělo, ale také pracovat se záměrem, a tím nasměrovat tok energie k dosažení vlastních cílů a přání.
S sebou: karimatka, případně polštářky a deky (pro pohodlné sezení a cvičení, některé pozice jsou na kolenou a na loktech, takže je příjemnější si kolena a lokty podložit dekou). Cvičí se ve volném oděvu, nejčastěji v pohodlné dlouhé sukni nebo šatech anebo jako na běžné lekci jógy.
Karimatky, podsedáky a deky jsou ve studiu k dispozici, můžeš si přinést vlastní.
Seminář povede zkušená lektorka, čarovnice Radmila VojTa z Litoměřic, www.radmilavojta.com.
Informace o lektorce:
Certifikovaná lektorka slovanského ženského hormonálního cvičení „Čarovnice“
Lektorka Taneční medicíny (Medicine Woman Dance)
Tanečnice a v předchozích letech také lektorka argentinského tanga
Mnoho let také masérka (čínské tlakové a thajské masáže)
Terapeutka – práce s jizvami (v rámci integrace fasciálních sítí) a pohybovým aparátem
Mistryně Reiki, poskytuje terapie a pořádá semináře Reiki I a II stupně
Poradenství osobnostního rozvoje
Organizátorka ženských kruhů
Rezervace místa: r.vojtechovska@seznam.cz.
Detaily k platbě budou zaslány po přihlášení na mail.
Seminář se uskuteční při minimálním počtu 5 žen, počet účastnic je omezen na 10 žen.
Cena semináře: 600 Kč (3 hodiny).
Na semináři bude možno zakoupit čarovnicové karty ke cvičení za zvýhodněnou cenu 800 Kč (běžná cena je nyní 880 Kč), platba možná pouze v hotovosti. Karty jsou skvělým pomocníkem pro domácí praktikování.

12.12.2023 od 10:15

TANEČNÍ DOPOLEDNE PRO SENIORKY s Lenkou Skalickou

– v KC Fara, 10.15-11.45 hod, zdarma nebo dobrovolný příspěvek. Připojte se k nám, přijďte si vyzkoušet, jak se díky tanci můžete dostat do krásného naladění. Přitom si přirozeně a příjemně protáhnete i posílíte tělo.

ČTVRTEK 13.12.2023 od 15:00

Tančírna v rytmu bubnů - DĚTI

Tančírna v rytmu bubnů
 
Po delší pauze se opět vracíme s naším konceptem tance, bubnování, propojení obojího, využití bubnů i reprodukované hudby k rozpohybování těla, uvolnění mysli, naladění se na radost a spontánnost.
 
Na podzim se sejdeme v těchto termínech:
středa 11.10. od 15 hod. – tančírna pro DĚTI
čtvrtek 19.10. od 20:15 hod. – tančírna pro DOSPĚLÉ
středa 1.11. od 15 hod. – tančírna pro DĚTI
čtvrtek 30.11. od 20:15 hod. – tančírna pro DOSPĚLÉ.
středa 13.12. od 15 hod. – tančírna pro DĚTI
Tančírna trvá 90 – 120 minut. Přihlásit je třeba se dopředu u Lenky nebo Kateřiny (kontakty jsou na plakátku události).
 
Výměna energií: 300 Kč dospělí, 100 Kč dítě.
Těšíme se na společné tvoření, radost z tance a bubnování.
 
Lenka a Kateřina

čtvrtek 14.12. 2023 OD 18:30

Bubnování v kruhu

PÁTEK 15.12.2023 od 17:30 do 21:30

večer s BIODANZOU A CACAEM

Nedělní odpočinek v kruhu na téma NADĚJE JE, od 17.30 hod. Přijď vydechnout, aby ses mohl/a nadechnout…v přítomném okamžiku s vůní kakaa. Prožít a pustit, aby mohlo přijít něco nového. Otevřít se se NADĚJI a DŮVĚŘE, že vše co se děje, je v pořádku. Blanka Štefaničová a Zuzana Krupičková tě provedou večerem, kdy se naladíš na sebe sama skrze 2 mocné medicíny – kakao a tanec. Propojíš srdce a mozek, tělo s myslí a duší.

Rezervace místa: blanka@oblak.com nebo 775 326 391. Cena 500 Kč při platbě předem, na místě 600 Kč.

ÚTERY 19.12.2023 od 10.00

dopolední ŽENSKÝ KRUH s Petrou Frenzelovou a Lenkou Skalickou

tento kruh bude adventní, předvánoční, povede nás ke klidu, spočinutí, uvolnění se od shonu, který možná všude okolo pociťujeme, ale uvnitř toužíme zpomalit a užívat si poklidu prosincových krátkých dní a dlouhých večerů. Pojďme si spolu užit dopoledne v krásném ženském naladění a plynutí, ve sdílení, s kakaem a tancem.

Přihlášení: www.petrafrenz.cz.

Cena 550 Kč. Začínáme v 10.00 hod.