Voňavá setkání

Každý měsíc se studio krásně rozvoní. Přijedou k nám Ivana Hadašová a Jitka Mrňávková, které poutavě povídají o svých zkušenostech s esenciálními oleji. Já sama jsem jejich kouzlu “podlehla” na podzim. Už si bez nich nedokážu představit svůj den. Používám je nejen na různé potíže (bolest hlavy, vyrážka, štípanec, úraz, bolest kloubů či svalů, škrábání v krku…), na podporu emocionálního naladění (při neklidu, únavě, smutku, přetížení – vždy mě brzy dostanou do pohody) nebo taky při úklidu domácnost či sebe sama (třeba moje 21-denní očista s olejem Lemon). 

Na setkání si můžeš vyzkoušet na vlastním těle účinky esenciálních olejů. Jsou to čisté oleje, dary Matky Země. Naše tělo na esence okamžitě reaguje. Jedna jediná kapka promění, zastaví, přesměruje tvoje uvažování, naladění, rozpoložení. Dostane tě do klidu, vyrovnanosti, nastartuje proces uzdravování (emočního nebo fyzického těla).

Zároveň máš možnost nechat se změřit frekvenčním skerenem I-tovi, který zjistí tvoje aktuální fyzické i emocionální rozpoložení. Dostaneš tip na oleje, které tě podpoří a pomohou ti dostat se zase zpět do rovnováhy.

Kdy je vypsán další termín voňavého setkání se dozvíš v rozvrhu.